Your cart

Košarica

  • IBM trdi disk 450GB

    244,00 170,80 z DDV

    Rabljeno,12m garancije, za strežnike IBM.

    Part Number(s)
    IBM Option Part# 42D0519
    IBM FRU# 42D0520
    IBM FRU# 42D0521
    IBM FRU# 42D0560
    IBM FRU# 46M7030
    IBM Part# 41Y8495
    IBM Part# 42C0264

    protokol SAS

    • kapaciteta: 450GB
    • RPM (hitrost obratov): 15K
    • SFF
    • HS

     

  • Router Cisco 1841

    Router Cisco 1841

    61,00 z DDV

    Cisco router iz serije 1800.
    Optimiziran za varen in hiter prenos podatkov in glasovnih ter video datotek.

    [playne_button url=”http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/1800-series-integrated-services-routers-isr/product_data_sheet0900aecd8016a59b.pdf” border=”0px” color=”blue” size=”default” target=”self” rel=”” icon_right=”link” icon_left=”link”] Datasheet[/playne_button]

    [playne_button url=”http://www.cisco.com/c/en/us/support/routers/1841-integrated-services-router-isr/model.html” border=”0px” color=”blue” size=”default” target=”self” rel=”” icon_right=”link” icon_left=”link”] Podpora za izdelek na strani proizvajalca[/playne_button]

  • Ethernet Media pretvornik (10/100Base-TX to 100Base-FX (SC))

    61,00 24,40 z DDV

    Intellinet Networks Solutions Ethernet Media pretvornik.
    10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)

    [playne_toggle headercolor=”#” headerbackground=”#” bodycolor=”#” bodybackground=”#” title=”Podroben opis (v ang)”]

    • Data transfer rate: 100 Mbps
    • One 10/100Base-TX RJ-45 Port, maximum distance 100 m / 300 ft
    • RJ-45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation
    • One 100Base-FX Multi-Mode fiber SC duplex port
    • Fiber distance support: up to 2 km / 1.24 mi (62.5/125 or 50/125 µm cable)
    • Status LEDs for easy monitoring of device status
    • Link Fault Signaling (LFS)
    • Remote and local loop back test
    • DIP switches for multiple configuration options
    • External power adapter
    • Can be used stand-alone or in INTELLINET NETWORK SOLUTIONS converter chassis model 519151 (12 Port)

    [/playne_toggle]

     

    [playne_button url=”http://www.intellinet-network.com/search?q=515337&As=true&Cid=0&Isc=true&Sid=true” border=”0px” color=”blue” size=”default” target=”self” rel=”” icon_right=”folder-open” icon_left=”folder-open”] Stran proizvajalca[/playne_button]

  • IBM trdi disk 73GB

    61,00 24,40 z DDV

    Originalno zapakirani, novi diski starejše izvedbe za strežnike IBM.

    39r7366, 40k1020, 40k1052

    protokol SAS

    • kapaciteta: 73 GB
    • RPM (hitrost obratov): 10K
    • SFF
    • HS

     

    [playne_button url=”https://shop.its-it.si/wp-content/uploads/2017/02/IBM-trdi-disk.pdf” border=”0px” color=”blue” size=”default” target=”blank” rel=”” icon_right=”folder-open” icon_left=”folder-open”] Podrobnosti[/playne_button]

     

Showing all 4 results